סבונים לצימרים

חווית האירוח בצימרים היא שונה מאד מחווית האירוח בבתי מלון ואנו בדרך כלל שמים את הדגש ומחפשים פרמטרים אחרים בכדי להגדירה כמוצלחת יותר או פחות. בעוד בעת בחירת בית מלון למיקום במרכז העיר הוא יתרון, הצימר לעומתו מועדף במקום מבודד ככל האפשר, בו נבקש לחוות את הטבע ואוצרותיו. עדיין ניתן למצוא קווים דמיוניים ביניהם וזאת מאחר שבשניהם מדובר בתחום האירוח.

תכשירי רחצה לצימרים בעידן החדש

סבונים לצימרים, שמפו לצימרים, תכשירי רחצה לצימרים או בשם הכוללני טואלטיקה לצימרים, זוכים לתשומת לב בשנים האחרונות ובעוד שבבתי המלון הייחודיות מתקבלת משימוש במותגים שונים הרי כשאנו בוחנים את נושא סבונים לצימרים , נגלה שרוב בעלי הצימרים מתמקדים במוצרים אקולוגים, ידידותיים לסביבה, אשר מתחברים וזורמים עם הקרבה לטבע ושימור כדור הארץ. נושא האספקה לצימרים לא זכה להתייחסות מיוחדת ולמעשה כשאנו משוטטים באתרים השונים, אין אנו מוצאים ספק לצימרים עם אג'נדה מיוחדת או מגוון מוצרים ייחודי לשוק זה כגון סבונים לצימרים אקולוגיים איכותיים, אלא מוצאים משווקים שמציעים סחורה דומה, מהסוג הזול שמשווק לבתי מלון ברמת שלושה כוכבים וחבל.

השינוי האקולוגי בהתייחסות לטואלטיקה לצימרים

ברחבי אירופה, משם נולד המושג צימר, נמצא התייחסות מיוחדת לנושא הטבע וסדרות טואלטיקה לצימרים, אמנטיס, מיוחדות לשוק מאופיין זה. אנו מזהים את הפופולריות לה זוכה ענף תיירותי ייחודי זה, ואנו מהווים ספק לצימרים אמין וזמין שמתמחה בענף ומציע קו של סבונים ידידותיים לסביבה עבור צימרים.

זה הזמן למתג את הצימר באמצעות סבונים איכותיים, אקולוגיים וממתוגים.

השאירו פרטים בטופס או התקשרו 09-8332933 שלוחה 1.

להזמנת מוצרים וקבלת פרטים